Vizyon IPTV Güncel Kanal Listemiz

IPTV Kanal listeniz Güncel mi? Sorularına son!! Kanal listesi sunucularımızdan güncel olarak alınır ve size sunulur. Anlık olarak sitemde eklenen kanalları vod filmleri buradan görebilirsiniz, sizin için önemli olan bir kanal mı var? Bizde mevcut mu değil mi arama yaparak kolayca ögrenebilirsiniz.

Aramak istediginiz kanalın ismini kanal arama kısmına yazıp arama yapabilirsiniz. Ülke kanalları olarak aramak isterseniz TR: ,DE:,FR: Şeklinde grup ismini yazarak arama yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz Full iptv deneme almak için tıklayın

Kanal araması?
Nasıl Arama yapacağınızı görmek için
Tıklayın

VOD ( video on demand ) NEDİR?

VOD ingilizceden çevrildiğinde isteğe bağlı video diyebiliriz.
VOD, görüntüleyenlerin bilgisayarlarındaki veya TV’lerindeki video içeriğine anında erişim talep etmelerini sağlar. Spor, eğlence, eğitim programları ve uzun metrajlı filmler de dahil olmak üzere geniş bir video program seçenekleri sunar. Genel olarak, TV yayın teknolojisine dayanırken, VoD tek noktaya yayın olarak sağlanır. VoD ayrıca video konferans için çok yaygın olarak kullanılmaktadır.  VOD hızlı ileri, geri sarma veya duraklatma özelliklerine sahiptir. Bazı firmalar kullanım başına ücret almasına rağmen genellikle aylık abonelik ücreti karşılığında bir kablo, geniş bant sağlayıcısı aracılığıyla sunulur.

VoD çok popüler olmasına rağmen, mevcut ağların bant genişliği sınırlamaları nedeniyle yaygın olarak kullanılmamaktadır.