OTT Player uygulaması oldukça eski bir uygulamadır. Gelişmelere ayak uydurmadığı için yıllardır ayni özelliklerle bir güncelleme olmadan çalışıyor.
OTT Player uygulamasını VESTEL Televizyonlardaki ss iptv yerine alternatik olarak kurulumunu resimli oalrak anlatıyoruz.

OTT player hesabı nasıl açarım ?
Uygulamayı Televizyonnuma nasıl yüklerim?

 

Öncelikle https://ottplayer.tv/ sitesinde bir hesap oluşturmamız gerekiyor. Hesap oluşturmak için https://ottplayer.tv/account/registration sayfasına giriyoruz ve istenen bilgileri giriyoruz.

 

Yukarıda oluşturduğumuz kullanıcı adı ve şifremiz ile hesabımıza giriş yapıyoruz. Playlist menüsüne geldiğimizde aşağıdaki gibi bir ekran görüyoruz. Bu ekranda yapmamız gereken FILE seçili olacak ve SELECT‘el tıklıyoruz. M3u dosyamızı pc miden yerini seçip ok e basoyuruz.

Dikkat edilmesi gereken işlem OTT player m3u dosyasının boyutunu maalesef ki sınırlıyor. Listenizin URL adresini internet tarayıcınıza yapıştırıpindirdiginizde 6-7 MB boyutlarında bir dosya oluşuyor. Bu dosya OTT player için büyük bir dosya ve kabul etmiyor. Bu durumu aşmak için hesabınıza buradan giriş yapıp PAKET VE ŞİFRE Menüsünden listenizdeki paketleri eksiltmeniz gerekiyor.

 

 

 

PAKET VE ŞİFRE Menüsünde aşağıdaki gibi bir ekran sizi karşılıyor. Sağ taraftakiler Ekrandada gördüğünüz gibi paketinizde hail olan içerikler. Listenizi azaltmak için sol kısma taşımanız gerekiyor.
Paketlerinizi yeteri kadar taşıdığınızda Kaydet butonuna basıyoruz ( 2 MB civarı olması gerekli ) ott player listesine yüklemeniz başarıyla gerçekleşecektir.

 

 

 

Kanal lsitesindeki içeriği azaltıktan sonra kaydedip Linkler menüsüne girip linkimizi kopyalıyoruz. Kopyaladığımız linki internet tarayıcısına yapıştırıp indiriyoruz. dosya 2 MB ve altondaysa yükleme için uygundur.

Yüklemeden sonra kanal listesi için vediğimiz isim liste ismi olarak görünüyor.
Şimdi Televizyonumuzdan OTT player uygulamasına giriş yapıyoruz ( Hesap oluştururken belirlediğimiz Kullanıcı adı şifreyi girecegiz.) ve listemiz otomatik yükleniyor.