VESTEL SMART TV SS IPTV KURULUMU RESİMLİ ANLATIM

Vestel Smart tv’ler bir süre önce ss iptv programını app store’a dahil etti. dolayısıyla bir çok vestel kullanısı herhangi bir extra uydu cihazına gerek kalmadan iptv yayınlarını ss iptv programı ile izleyebiliyor.

TV Kumandasından menü-> internet kısmına giriyoruz Kırmızı çerçeve ile gösterilmiş kısımdanki smartTV seçeneğini seçiyoruz.

 

 

Aşağıdaki resimdeki gibi karşımıza uygulamalırın bulunduğu bir pencere geliyor. Kırmızı çerçeve ile işaretlenmiş alanda gördüğümüz vewd app store kısımnı seçerek ilerliyoruz.

 

 

Açılan sayfada önce ara sekmesine gelip ( kırmızı çerçeve ile işaretlenmiş ) Daha sonra arama yapacağımız kısma ( Kırmızı çerçeve ile işaratlenmiş iptv yazan kısım ) arama kısmına iptv yazıp aratıyoruz ( Arama için arama kısmına gelip ok tuşuna bastığınızda Klavye açılır veya direk kumandadaki tuşlar ile yazabilirsiniz.)

 

 

 

Arama kutucuğuna iptv yazıp arattık ve ss iptv programı bulundu. Programı kurarken uygulamalarıma ekle kısmınıda seçerseniz daha kolay erişim sağlarsınız. Program kurulumunda ülke seçimi gibi sorular soruluyor bunları seçip veya skip seçeneği ile atlayablirsiniz. Bu kısımdan sonrası Standar ss iptv kurulum kısmında bulunmaktadır.

Nanasıl iptv server bilgilerinizi gireceksiniz görmek için https://vizyoniptvserver.net/ss-iptv/ linke tıklayıp devam edin lütfen.